Studentské počítačové sítě na kolejích SU OPF Karviná
Informační portál pro uživatele
Zapomněl(-a) jsi heslo?
Úvod ›› Registrace nového uživatele

Registrace nového uživatele

 Informace pro uživatele: 

Tento formulář slouží pro registraci nového uživatele služeb sítě Z@vináč (Studentské počítačové sítě na koleji VYHLÍDKA). Jeho vyplnění a odeslání se považuje za akt uzavření smlouvy o poskytování služeb těchto sítí ve smyslu "Pravidel provozu studentských počítačových sítí v areálech vysokoškolských kolejí Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné".
Pro úspěšné dokončení registrace je nutné vyplnit alespoň všechna žlutá pole!

 Obnovení registrace: 

Pokud jsi již byl(-a) registrovaným uživatelem některé studentské sítě v předchozím akademickém roce, zadej v této části své osobní číslo a heslo, které jsi využíval(-a) pro přístup k síti v předchozím roce. Po jejich ověření dojde k předvyplnění registračních údajů. V případě, že jsi zapomněl(-a) přístupové heslo, můžeš si nechat vygenerovat nové a zaslat ho na registrovanou e-mailovou adresu.

Pokud jsi zcela novým uživatelem, pokračuj vyplněním dalších částí tohoto registračního formuláře.

(např. o123456)

Zapomněl(-a) jsi heslo?

 Druh uživatele: 

Zde zvol druh uživatele podle toho, ve které budově vysokoškolských kolejí chceš využívat služby studentské počítačové sítě.

VYHLÍDKA
 Informace o uživateli: 
(číslo průkazu studenta včetně kódu fakulty)
 
(číslo pokoje včetně označení budovy)
 Kontaktní údaje: 

Následující kontaktní údaje budou využívány v případě, že tě bude nutné kontaktovat v souvislosti s užíváním služeb sítě a k zasílání informací pro uživatele sítě. Prioritně je využíván fakultní e-mail, který je také jediným povinným údajem. Doporučujeme však uvédst i další údaje. V případě závažných skutečností se snažíme volit vždy nejrychlejší komunikační cestu. Správci sítě se zavazují, že uvedené údaje budou využity pouze při správě sítě a nebudou za žádných okolností poskytnuty třetím osobám.

(Pokud jsi externí uživatel bez osobního čísla a fakultního e-mailu, zadej jiný platný e-mail.)
 Heslo: 

Pokud budeš chtít v budoucnu aktualizovat některé údaje, registrovat nová připojovaná zařízení, získat přehled uhrazených popolatků a tiskových dluhů nebo zjistit údaje o tvém připojení, budeš k tomu využívat informační systém na těchto stránkách. Před vstupem do systému se musíš vždy autorizovat. Jako uživatelské jméno slouží tvoje osobní číslo a zde si zadáš heslo, které si dobře zapamatuj a chraň ho před zneužitím. Heslo slouží také k přihlašování do samotné počítačové sítě. Zde je uživatelským jménem identita zařízení, kterou ti přidělí správce sítě, a můžeš ji zjistit také v informačním systému na těchto stránkách. Heslo je třeba pro kontrolu zadat dvakrát stejně. Pozor, bere se ohled na malá a velká písmena! Z bezpečnostních důvodů doporučejeme zadat takové heslo, které nevyužíváš k přihlašování jinde.

Heslo musí být minimáně 6 znaků dlouhé a musí obsahovat alespoň dvě skupiny znaků (velké písmeno, malé písmeno, číslovku nebo speciální znak). Nesmí obsahovat osobní číslo, jméno, příjmení nebo jednoduché řetězce (např. abc nebo 123).

P@wouk - informační a administrační systém pro evidenci a správu uživatelů počítačové sítě
Copyright © 2004 - 2017 Tomáš Petránek
Verze: 7.0.088 (29. 8. 2018)